Montaż kamer IP

Monitoring IP

Stawiasz bezpieczeństwo firmy na pierwszym miejscu? Zapomnij o archaicznych systemach CCTV i postaw na nowoczesny monitoring IP, dzięki któremu możesz kontrolować swój biznes z każdego miejsca na świecie.

Montaż kamer IP

sieci komputerowe

Monitoring IP

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Monitoring IP

Czym jest monitoring IP i jakie korzyści niesie ze sobą jego montaż? To nowoczesne rozwiązanie, coraz chętniej wybierane przez właścicieli firm. Urządzenie zamontowane w odpowiednim miejscu rejestruje obraz i przesyła go na żywo do Twojego telefonu lub komputera. Dzięki instalacji kamery IP uzyskuje się wysokiej jakości obraz, który pozwala na swobodne obserwowanie, co dzieje się w Twojej firmie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w innym kraju. Podłączenie koderów IP oraz dostęp do Internetu urządzenia odbiorczego zapewnia Ci stałą kontrolę nad danym obszarem i zwiększa Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Montaż kamery IP jest możliwy w różnych, nietypowych miejscach, a mała ilość przewodów pozwoli Ci na szybką instalację urządzenia tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Niekwestionowaną zaletą monitoringu jest również oszczędność pieniędzy – nie musisz wydawać ich na zatrudnianie firmy ochroniarskiej w swoim przedsiębiorstwie. Podłączona kamerka, oprócz przesyłania obrazu w czasie rzeczywistym, również go rejestruje. W przypadku włamania lub kradzieży ułatwi identyfikację sprawców i uzyskanie przez Ciebie należnego odszkodowania.

Chcesz podłączyć urządzenia w swojej firmie? Zapraszamy do kontaktu z zespołem specjalistów XCORE!

Możliwości monitoringu IP
Podstawowe cechy, które odróżniają monitoring IP od konwencjonalnych instalacji CCTV to przede wszystkim, nieograniczone możliwości w zastosowaniu i implementacji najnowszych rozwiązań technologicznych. Jest to możliwe dzięki konstrukcji urządzeń sieciowych (kamery IP, wideo serwery IP, itp.), które mogą współpracować z wszelkiego rodzaju oprogramowaniem oraz innymi systemami komputerowymi (standaryzacja, wspólne protokoły sieciowe).

Podstawowe zalety użytkowe monitoringu IP:
◾ Możliwość integracji z innymi systemami
◾ Możliwość budowy bardzo dużych systemów wizyjnych, ze scentralizowanym monitoringiem
◾ Łatwa rozbudowa oraz współpraca z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi
◾ Możliwość przewodowej, jak i bezprzewodowej transmisji danych
◾ Wysoka jakość transmitowanych danych
◾ Dostęp do innowacyjnych rozwiązań, np. inteligentna analiza obrazu, detekcja ruchu, identyfikacja tablic rejestracyjnych, itd.

Instalujemy rozwiązania Monitoringu IP tylko najlepszych producentów.
VIVOTEK, SONY, SAMSUNG, BOSCH

Wyceny indywidualne po wizji lokalnej obiektu na którym ma być zainstalowany monitoring.

ZAUFALI NAM

USŁUGI IT

Umowy serwisowe nie posiadają miesięcznego limitu godzin.

Jeśli naprawa przekroczy 48 godzin podstawiamy sprzęt zastępczy!

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI - 3 GODZINY MAX

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI