Usługi IT

Usługi informatyczne

Chcesz obniżyć koszty infrastruktury sieciowej Twojej firmy, zwiększając przy tym sprawność i bezpieczeństwo systemów? To możliwe — wystarczy, że postawisz na usługę outsourcingu IT, którą oferuje XCORE.

Usługi informatyczne

sieci komputerowe

Usługi IT

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Obsługa informatyczna firm – Poznań

Jeśli interesuje Cię opieka i obsługa informatyczna firmy na terenie Poznania, świetnie trafiłeś! Markę XCORE tworzy zespół profesjonalistów, którzy zajmują się komputerami oraz siecią w przedsiębiorstwach. Nasze usługi IT to kompleksowa opieka, zarówno w zakresie administracji sieci, przetwarzania danych, rozwiązywania bieżących problemów, dbania o sprawność sprzętu komputerowego, jak i przeprowadzanie szkoleń z nowych oprogramowań dla Twoich pracowników.

Proponowana przez nas obsługa IT pozwoli Ci obniżyć koszty przedsiębiorstwa – nie będziesz musiał tworzyć osobnego działu specjalistów. Oszczędzisz czas, bo to my zajmiemy się usunięciem awarii i problemów. Co więcej, zrobimy to na tyle szybko, aby użytkownicy nie odczuli możliwych rezultatów dysfunkcji. Wykwalifikowani specjaliści XCORE zapewnią Ci dostęp do nowoczesnych technologii i zadbają o efektywność ich wykorzystania. Dopasujemy i wdrożymy usługi informatyczne dostosowane do Twojej firmy, a Ty będziesz mógł swobodnie zajmować się podstawową działalnością i dynamicznym rozwojem swojego biznesu.

Usługi IT - zakres:

Specjalizujemy sie w obsłudze informatycznej firm – outsourcing IT

◾ Administracji sieci komputerowych

Sprawny, bezpieczny sprzęt, który umożliwia bezproblemowe wykonywanie codziennych zadań to podstawa w każdej firmie. Decydując się na nasze usługi IT w ramach outsourcingu, możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie administracji sieci komputerowych. Pomożemy Ci wybrać urządzenia o optymalnych dla Twojego biznesu parametrach, a także udzielimy wsparcia w bieżącej modernizacji. W razie awarii zareagujemy bez zwłoki — zdiagnozujemy problem z urządzeniem i dostarczymy najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie.

◾ Archiwizacja danych

Stały dostęp do wszystkich niezbędnych plików, również w wypadku nagłej awarii lub błędu, to niezwykle ważny aspekt działania każdej firmy. Jeśli chcesz, aby bazy danych w Twoim przedsiębiorstwie były należycie zabezpieczone, skorzystaj z outsourcingu IT od XCORE. Nasze usługi obejmują również szeroko pojętą archiwizację danych cyfrowych – stworzymy dla Ciebie przejrzyste, uporządkowane kopie zapasowe o stałym harmonogramie archiwizacji. Dzięki nam zapomnisz o ryzyku utraty plików, a drobne wypadki i błędy nie będą już nieodwracalne.

◾ Administracja serwerów fizycznych i wirtualnych

Serwery fizyczne i wirtualne są niczym serce dla nowoczesnego przedsiębiorstwa – to one odpowiadają za bezpieczeństwo danych i płynną, stabilną pracę. Jeśli chcesz zadbać o ich sprawność i bezpieczeństwo, postaw na usługi IT, które oferuje XCORE. Nasza firma kompleksowo zadba o administrowanie serwerami – będziemy na bieżąco monitorować ich stan, zapobiegać błędom i szybko neutralizować wszystkie usterki. Zadbamy również o bezpieczeństwo danych, abyś nie musiał przejmować się ryzykiem wycieku informacji i cyberatakami.

◾ Rozwiązania chmurowe

Nasz outsourcing obejmuje usługi IT, dzięki którym zyskasz szereg nowoczesnych narzędzi umożliwiających usprawnienie pracy oraz atrakcyjną redukcję kosztów. Rozwiązania chmurowe od XCORE pomogą Ci przenieść ogromną część danych do wirtualnej przestrzeni. Stworzymy dla Ciebie bezpieczną i sprawną infrastrukturę, która umożliwi pracownikom stały dostęp do plików. Przeniesienie danych do wirtualnych magazynów pomoże Ci także ograniczyć wydatki na utrzymanie fizycznego sprzętu — dzięki naszemu wsparciu zadbasz o swój budżet.

◾ Obsługę oddziałów Zleceniodawcy znajdujących się w Polsce

Nasz outsourcing IT dedykujemy również dużym przedsiębiorstwom, które organizują pracę w więcej niż jednej placówce. W ramach naszych usług zadbamy o to, aby wszystkie oddziały Twojej firmy korzystały z kompatybilnego sprzętu i oprogramowania. Wprowadzimy także nowoczesne rozwiązania chmurowe, które pozwolą pracownikom z różnych części Polski swobodnie dzielić się plikami i potrzebnymi danymi niezależnie od miejsca, w którym przebywają. Wsparcie XCORE to sprawdzony sposób na zwiększenie efektywności w dużych przedsiębiorstwach.

◾ Dbanie o sprawność działania sprzętu komputerowego.

Brak aktualizacji oprogramowania, regularnych wymian sprzętu komputerowego i kontroli jego nienagannej kondycji może prowadzić do wystąpienia poważnych awarii i przestojów w biurze. Outsourcing IT oferowany przez XCORE pozwoli Ci zapomnieć o tej perspektywie – zadbamy o to, aby komputery i inne elementy infrastruktury informatycznej były w nienagannej kondycji. Zapewnimy także usługi serwisowe realizowane bez zbędnej zwłoki — tak, aby w razie wystąpienia usterek Twoje sprzęty szybko wróciły do pełnej sprawności.

◾ Doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych związanych ze sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem..

Regularna modernizacja wykorzystywanych rozwiązań pomaga zachować konkurencyjność na rynku. Jeśli szukasz firmy, która udzieli Ci wsparcia w dobieraniu i wdrażaniu najlepszych rozwiązań informatycznych, wybierz outsourcing usług IT od XCORE. Doskonale znamy nowości technologiczne i wiemy, w jakich branżach sprawdzą się najlepiej. Doradzimy Ci, jaki sprzęt komputerowy i oprogramowanie wybrać, aby rzeczywiście podnieść efektywność pracy i jakość Twoich usług w sposób, który z pewnością docenią Twoi klienci.

◾ Przeprowadzanie szkoleń personelu w zakresie obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania

Nawet najlepsza infrastruktura informatyczna będzie jedynie zbędnym wydatkiem w budżecie Twojej firmy, jeśli Twoi pracownicy nie będą umieli z niej korzystać. W XCORE zależy nam na tym, aby proponowane przez nas sprzęty komputerowe i oprogramowanie były rzeczywistym udogodnieniem dla przedsiębiorstwa. W ramach outsourcingu IT możemy poprowadzić szkolenia dla personelu, w ramach których przygotujemy Twój zespół do pracy z oprogramowaniem i pokażemy, jak wykorzystać w pełni oferowane przez nie możliwości.

◾ Asystę techniczną i bieżącą pomoc przy eksploatacji systemów ERP, HIS, RIS, PACS.

Nowoczesne oprogramowanie dla przedsiębiorstw pozwala wprowadzić organizację pracy na nowy poziom, gwarantując ogromną oszczędność czasu i pieniędzy. Aby innowacyjne rozwiązania wprowadzały realny poziom ułatwień, należy jednak świetnie znać ich możliwości. W ramach outsourcingu usług IT możemy Ci w tym pomóc — oferujemy asystę techniczną w obsłudze systemów ERP, HIS, RIS i PACS od różnych dostawców. Pomożemy Ci w konfiguracji funkcji, porządkowaniu baz danych oraz rozwiązywaniu bieżących błędów.

◾ Cyberbezpieczeństwo, ochrona antywirusowa, UTM, firewall

Dane przetwarzane i przechowywane przez firmy są na co dzień narażone na wiele szkodliwych działań. Phishing, cyberataki, złośliwe oprogramowanie oraz inne próby kradzieży zasobów intelektualnych przedsiębiorstwa bez mogą obfitować w dotkliwe i kosztowne konsekwencje. W ramach outsourcingu IT zadbamy o cyberbezpieczeństwo Twojego biznesu – dobierzemy najlepsze dla Twojej działalności rozwiązania, takie jak UTM, firewall i oprogramowanie antywirusowe, a także zadbamy o jego wdrożenie i aktualizacje.

Umowa na obsługę informatyczną firm, nie posiada limitu godzin, wycena usługi jest zryczałtowana i głównie zależy od ilości stacji roboczych

ZAUFALI NAM

USŁUGI IT

Umowy serwisowe nie posiadają miesięcznego limitu godzin.

Jeśli naprawa przekroczy 48 godzin podstawiamy sprzęt zastępczy!

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI - 3 GODZINY MAX

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI - 3 GODZINY MAX