Serwis sprzętu IT

Serwis sprzętu komputerowego

Chcesz zapewnić Twojej firmie system informatyczny i infrastrukturę, która nie zawodzi? Decydując się outsourcing od XCORE zyskasz gwarancję stałej opieki oraz błyskawicznego serwisu sprzętu i oprogramowania.

Serwis sprzętu IT

sieci komputerowe

Serwis sprzętu komputerowego

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Serwis IT - Poznań

Komputery to maszyny, a maszyny czasem się psują. Wtedy wkraczamy my, czyli XCORE. Proponowana przez nas obsługa informatyczna firm mieszczących się w Poznaniu obejmuje także kompleksowy serwis IT komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów oraz urządzeń sieciowych i peryferyjnych w Twoim przedsiębiorstwie.

Usługi informatyczne w zakresie naprawy oraz użytkowania sprzętów pozwolą Ci obniżyć koszty budowania osobnego działu w swoim miejscu pracy. Tym samym, zminimalizujesz ryzyko zatrudniania niekompetentnych specjalistów. Opieka naszych ekspertów zapewni Twoim komputerom sprawność dzięki szybkiej reakcji na występujące awarie i błędy. Co to znaczy dla Twojej działalności? Przede wszystkim obsługa IT XCORE gwarantuje zadowolenie użytkowników z błyskawicznego rozwiązania problemu oraz brak przestojów w ciągłości pracy, a to krótka droga do wzrostu finansowego dla Twojego biznesu. Jeśli marzy Ci się lepsza organizacja i opieka informatyczna dla firm, która da Ci możliwość zajęcia się rozwojem Twojego przedsiębiorstwa zamiast szukaniem odpowiedzi na komputerowe komplikacje, skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Zajmujemy się kompleksowym serwisem sprzętu komputerowego:
◾ komputery stacjonarne,
◾ laptopy,
◾ serwery,
◾ urządzenia sieciowe
◾ urządzeń peryferyjnych

Gwarantujemy krótkie czasy naprawy i szybki czas reakcji.

Z firmami podpisujemy umowy serwisowe na konkurencyjnych warunkach.

Polecamy program TeamViewer do pomocy zdalnej.usługi IT Team viewer

ZAUFALI NAM

USŁUGI IT

Umowy serwisowe nie posiadają miesięcznego limitu godzin.

Jeśli naprawa przekroczy 48 godzin podstawiamy sprzęt zastępczy!

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI - 3 GODZINY MAX

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI - 3 GODZINY MAX