Administracja sieci komputerowych

Usługi sieci komputerowych

Sieci komputerowe w firmie muszą gwarantować stabilność i bezpieczeństwo, a w XCORE wiemy, jak to osiągnąć. Zaprojektujemy infrastrukturę informatyczną dla Twojej firmy, od warstwy technicznej aż po personalizowane oprogramowanie.

Administracja sieci komputerowych

sieci komputerowe

Usługi sieci komputerowych

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Sieci komputerowe

Modernizacja i informatyzacja firmy to w dzisiejszym świecie biznesu niezbędny krok. Jeśli chcesz ją przeprowadzić na podstawie fachową wiedzę i racjonalne podejście do budżetu, postaw na XCORE – bezpieczna i niezawodna infrastruktura informatyczna to nasza specjalność. W zakresie naszych usług mieści się kompleksowe projektowanie sieci komputerowych – od wyboru i instalacji niezbędnych sprzętów aż po dobór optymalnego oprogramowania.

W ramach outsourcingu IT tworzymy nowoczesne, personalizowane rozwiązania, w których sprawne działanie Twojego biznesu stoi zawsze na pierwszym miejscu. Instalacja sieci komputerowej realizowana przez XCORE to usługa, w której każdy etap będzie dopasowany do Twojego budżetu, przestrzeni i profilu działalności. Doskonale znamy potrzeby firm handlowych, placówek medycznych i zakładów przemysłowych, dzięki czemu wyróżnia nas wszechstronność w zakresie dobieranego oprogramowania. Projektujemy infrastrukturę na bazie szczegółowych analiz, które pozwalają nam dobrać odpowiedni sprzęt, urządzenia sieciowe i wyposażenie pasywne.

Oferujemy kompleksowe usługi związane sieciami komputerowymi:
Projektujemy sieci komputerowe – dokładną analizę wymagań klienta, specjalistyczne pomiary i analiza ograniczeń technicznych, dobór optymalnych urządzeń i technologii sieciowych,
profesjonalny projekt sieci komputerowej, dokumentację projektową.

Instalujemy sieci komputerowe – instalowane przez nas sieci komputerowe wykonywane są w technologiach przewodowych (Ethernet) i bezprzewodowych (WiFi), szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej konfiguracji sprzętowej i programowej, by zapewnić pełną stabilność i bezpieczeństwo wykonanej przez nas sieci komputerowej.
◾ wykonanie okablowania oraz instalację elementów pasywnych (UPS, szafy na urządzenia, gniazda sieciowe, listwy maskujące),
◾ konfigurację urządzeń sieciowych (routery, switch-e, karty sieciowe, hotspoty),
◾ konfigurację serwerów oraz wdrożenia usług sieciowych (firewall, WWW, e-mail, FTP, itp.) z wykorzystaniem systemów Windows oraz Linux,
◾ integrację sieci LAN z infrastrukturą innych sieci

Administrujemy oraz sprawujemy opiekę techniczną nad całą infrastrukturą IT.
Po wykonaniu i wdrożeniu infrastruktury teleinformatycznej priorytetem staje się utrzymanie jej pełnej sprawności, wydajności oraz dostępności.
Dobrze utrzymana oraz administrowana sieć komputerowa pozwala na bezawaryjną pracę nawet w warunkach dużego obciążenia.
Gwarantujemy także podjęcie natychmiastowych działań w przypadku wystąpienia awarii.

ZAUFALI NAM

USŁUGI IT

Umowy serwisowe nie posiadają miesięcznego limitu godzin.

Jeśli naprawa przekroczy 48 godzin podstawiamy sprzęt zastępczy!

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI - 3 GODZINY MAX

BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

SZYBKI CZAS REAKCJI - 3 GODZINY MAX