Oprogramowanie IT

Obsługa informatyczna

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Oprogramowanie IT

sieci komputerowe

Obsługa informatyczna

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Oprogramowanie

Interesuje Cię wdrożenie systemu ERP w Twojej firmie? Szukasz nowoczesnego oprogramowania dla szpitali? A może zastanawiasz się, jak usprawnić obsługę biura rachunkowego? W XCORE proponujemy Ci wsparcie analityczne i zbudowanie odpowiedniej infrastruktury IT dopasowanej do Twojego przedsiębiorstwa. Da Ci ona pełną kontrolę nad biznesem, uporządkuje przebieg poszczególnych procesów, ułatwiając i usprawniając pracę Twojej firmy, a tym samym, zapewniając swobodne generowanie przez nią zysków.

Co to jest ERP i na czym polega jego wdrożenie? Enterprise Resource Planning to system informatyczny, który w jednej bazie danych obejmuje różne obszary Twojej firmy, m.in. produkcję, finanse, magazyn i marketing. Sprawnie i dokładnie gromadzi potrzebne informacje, a następnie odpowiednio je klasyfikuje i integruje. To uniwersalne rozwiązanie o wielomodułowej budowie, które nasi specjaliści dopasują do szczególnych potrzeb konkretnej firmy. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas oraz fundusze, dzięki czemu będziesz mógł zająć się rozwojem swojego przedsiębiorstwa.

ERP to kompleksowa obsługa informatyczna biur rachunkowych, szpitali, działów produkcji, handlu, logistyki, e-commerce i wielu, wielu innych. Jeśli zależy Ci na podniesieniu jakości i szybkości pracy, postaw na odpowiednie oprogramowanie dla swojego biznesu!

Wdrożenie systemu ERP Streamsoft w firmie Foliarex na finiszu.

Od ponad roku pomagamy we wdrożeniu systemu ERP firmy Streamsoft w firmie Foliarex zapewniając wsparcie analityczne i niezbędną infrastrukturę IT. Miło nam poinformować, że ten żmudny i pełen wyzwań proces dobiega końca.

ZAUFALI NAM

Assecco Wapro, Subiekt GT, Symfonia

Dział księgowości w każdej firmie wymaga profesjonalnej opieki IT. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla użytkowników większości systemów księgowych w Polsce.

Systemy ERP i HIS

Wspieramy firmy w zakresie wyboru oprogramowania do zarządzania klasy ERP i HIS, późniejszym wdrożeniu i administracji
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami oprogramowania dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek służby zdrowia.
Impuls BPSC, Hanza Business Solution, SAP, Assecco Wapro, CDN, Subiekt GT, Symfonia, Eskulap, CGM Medical.

OPROGRAMOWANIE W CHMURZE IT, CDN

WSPARCIE WDROŻENIA SYSTEMÓW ERP

IMPULS EVO, Hanza Business Solution, SAP, Assecco Wapro

Bezpieczeństwo, dostępność i wydajność. Indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy.

Microsoft Azure G suite