Oprogramowanie IT

Obsługa informatyczna

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Oprogramowanie IT

sieci komputerowe

Obsługa informatyczna

oprogramowanie w chmurze dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek
służby zdrowia

Oprogramowanie

Interesuje Cię wdrożenie systemu ERP w Twojej firmie? Szukasz nowoczesnego oprogramowania dla szpitali? A może zastanawiasz się, jak usprawnić obsługę biura rachunkowego? W XCORE proponujemy Ci wsparcie analityczne i zbudowanie odpowiedniej infrastruktury IT dopasowanej do Twojego przedsiębiorstwa. Da Ci ona pełną kontrolę nad biznesem, uporządkuje przebieg poszczególnych procesów, ułatwiając i usprawniając pracę Twojej firmy, a tym samym, zapewniając swobodne generowanie przez nią zysków.

Co to jest ERP i na czym polega jego wdrożenie? Enterprise Resource Planning to system informatyczny, który w jednej bazie danych obejmuje różne obszary Twojej firmy, m.in. produkcję, finanse, magazyn i marketing. Sprawnie i dokładnie gromadzi potrzebne informacje, a następnie odpowiednio je klasyfikuje i integruje. To uniwersalne rozwiązanie o wielomodułowej budowie, które nasi specjaliści dopasują do szczególnych potrzeb konkretnej firmy. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas oraz fundusze, dzięki czemu będziesz mógł zająć się rozwojem swojego przedsiębiorstwa.

ERP w praktyce — największe zalety

Niepodważalnym atutem systemów tego typu jest możliwość sprawnej integracji danych na bieżąco. W momencie, kiedy użytkownik doda nową informację do oprogramowania ERP, staje się ona natychmiastowo widoczna również dla innych — niezależnie od tego, czy jest to aktualizacja stanów magazynowych, nowy produkt czy też dane klienta. Wdrożenie takiego rozwiązania ułatwia podstawową komunikację i minimalizuje przestoje w codziennej pracy, które mógłby spowodować źle zorganizowany przepływ danych.

Decydując się na usługi XCORE, nie musisz się przejmować również tym, że oprogramowanie nie będzie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. W ramach naszego outsourcingu oferujemy nie tylko wdrożenie systemów ERP, lecz także programów HIS do archiwizacji danych w placówkach medycznych. Pomagamy również we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla finansów i księgowości, takich jak SubiektGT. Oferujemy zarówno pomoc przy wyborze najlepszego systemu do zarządzania zasobami, jak i bieżącą obsługę w jego aktualizacji oraz rozwiązywaniu problemów.

ERP to kompleksowa obsługa informatyczna biur rachunkowych, szpitali, działów produkcji, handlu, logistyki, e-commerce i wielu, wielu innych. Jeśli zależy Ci na podniesieniu jakości i szybkości pracy, postaw na odpowiednie oprogramowanie dla swojego biznesu!

Wdrożenie systemu ERP Streamsoft w firmie Foliarex na finiszu.

Od ponad roku pomagamy we wdrożeniu systemu ERP firmy Streamsoft w firmie Foliarex zapewniając wsparcie analityczne i niezbędną infrastrukturę IT. Miło nam poinformować, że ten żmudny i pełen wyzwań proces dobiega końca.

ZAUFALI NAM

Assecco Wapro, Subiekt GT, Symfonia

Dział księgowości w każdej firmie wymaga profesjonalnej opieki IT. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla użytkowników większości systemów księgowych w Polsce.

Systemy ERP i HIS

Wspieramy firmy w zakresie wyboru oprogramowania do zarządzania klasy ERP i HIS, późniejszym wdrożeniu i administracji
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami oprogramowania dla firm handlowych, produkcyjnych i placówek służby zdrowia.
Impuls BPSC, Hanza Business Solution, SAP, Assecco Wapro, CDN, Subiekt GT, Symfonia, Eskulap, CGM Medical.

OPROGRAMOWANIE W CHMURZE IT, CDN

WSPARCIE WDROŻENIA SYSTEMÓW ERP

IMPULS EVO, Hanza Business Solution, SAP, Assecco Wapro

Bezpieczeństwo, dostępność i wydajność. Indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy.

Microsoft Azure G suite